fruux

fruux 0.9.6.6

Dobra synchronizacja to podstawa

Fruux to darmowy program synchronizujący dane pomiędzy różnymi komputerami Mac. Pozwala on mieć te same kalendarze, kontakty, zakładki i notatki na każdej z naszych maszyn. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Automatyczne wykrywanie zmian

Wady

  • Możliwość synchronizowania tylko komputerów
  • Synchronizowane są zakładki tylko z przeglądarki Safari
Więcej

Dobry
7

Fruux to darmowy program synchronizujący dane pomiędzy różnymi komputerami Mac. Pozwala on mieć te same kalendarze, kontakty, zakładki i notatki na każdej z naszych maszyn.

Fruux instaluje się jako dodatkowy panel preferencji. Aby z niego korzystać należy się zarejestrować w serwisie. Program pozwala na synchronizowanie kalendarzy, danych z książki adresowej, notatek, a nawet ulubionych zakładek z przeglądarki internetowej Safari.

Fruux działa bardzo sprawnie. Program sam wykrywa zmiany i automatycznie wprowadza je na wszystkich maszynach połączonych do naszego konta. Dodatkowo można wybrać zastąpienia danych na serwerze tymi z naszego komputera lub odwrotnie. Brak niestety możliwości synchronizowania danych z iPhone, czy chociaż dostępu do nich z poziomu przeglądarki internetowej.

Fruux to doskonałe rozwiązanie dla używających kilku komputerów Mac. Eliminuje kłopotliwą konieczność ręcznego przenoszenia kontaktów, terminów spotkań i notatek.

fruux

Download

fruux 0.9.6.6